System obsługi rozliczeń dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych  

            


Umowy – instrukcje Certyfikaty Moduły systemu Expert Ważne informacje Rozliczenie SOD Komunikaty EXPERT Bliżej prawa Cennik - zamówienie Sprzedaż aplikacji Rekomendacje Bezpieczeństwo danych Najczęstsze pytania Literatura Kontakt Programy partnerskie O Nas
» O serwisie
Internetowa aplikacja Expert służy do pozyskiwania i rozliczania dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych uzyskiwanych z PFRON. System Expert w znaczący sposób automatyzuje i upraszcza proces wypełniania formularzy: INF-D-P i Wn-D jak również INF-U-P i Wn-U za 2008 rok.

Expert współpracuje z Systemem SODiR i oferuje szereg raportów, które nie są dostępne w systemie stworzonym dla PFRON np. raport pokazujący dofinansowania i refundacje uzyskane na danego pracownika w poszczególnych miesiącach roku.

Expert dysponuje kilkoma dodatkowymi modułami np. Kartoteką pracownika niepełnosprawnego czy Chronometrażem, który wspomaga obliczanie i dokumentowanie podwyższonych kosztów zatrudnienia niepełnosprawnych pracowników.

Bardzo interesującą opcją naszego programu jest kompatybilność bazy danych Systemu SODiR Off-line oraz Systemu Expert. Funkcjonalność ta umożliwia automatyczne porównania danych na formularzach w obu systemach. Chroni to użytkowników przed popełnieniem błędów w tworzeniu bieżących miesięcznych informacji i wniosków oraz umożliwia przygotowywanie korekt bez ryzyka niezgodności z wcześniej wysłanymi formularzami.

System Expert współpracuje również z programami kadrowymi oraz programem Płatnik.

Expert jest nowoczesnym narzędziem przystosowanym do różnych specyfik rozliczeń oraz różnych podmiotów. W 2008 r. z aplikacji korzystało ponad 1000 firm, rozliczając ponad 400 000 000 zł dofinansowań. Niemal połowa niepełnosprawnych pracowników na których pobierane są dofinansowania jest rozliczana z wykorzystaniem naszego programu.

Użytkownicy systemu Expert są wspierani przez zespół opiekunów, służących pomocą w sprawach technicznych oraz prawnych zagadnieniach z domeny dofinansowań. Atutem aplikacji jest całkowite zautomatyzowanie rozliczeń i wygoda użytkowania wynikająca z umiejscowienia aplikacji na serwerach firmy Info Baza.

Wszystkie osoby, które chciałby zapoznać się z możliwościami programu zachęcamy do zamówienia bezpłatnej 14-dniowej wersji programu, która daje możliwości: sprawdzenia poprawności obliczeń, importu danych z systemu SODiR i Płatnik za ostatnie 3 miesiące oraz konsultacji z doradcą. [formularz zamówienia]


Uzyskiwanie, ewidencjonowanie i wydatkowanie środków ZFRON Szkolenia w: Warszawie (28 lutego 2011 r.), Sosnowcu (14 marca), Wrocławiu (15 marca), Olsztynie (21 marca), Gdańsku (22 marca), Łodzi (28 marca), Poznaniu (4 kwietnia), Bydgoszczy (5 kwietnia), Rzeszowie (11 kwietnia), Krakowie (12 kwietnia) zobacz więcej
» Komunikaty Expert»
» Informacje ZPCHR »
» Niepełnosprawność »
  kancelariusz

Partnerzy oraz rekomendowane serwisy www

centrum
designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone